KH 1-Piece Bag White Label (IK Zenith Innebandy)

KH 1-Piece Bag White Label (IK Zenith Innebandy)

IKZ-2021204
TRYCKINFORMATION:- Klubbmärke och Green Stars på mitten-facket- Namntryck under loggorna (förnamn+första bokstaven i efternamnet)
443 Dkr (488 Dkr)
Denna produkt ingår i IK Zenith Innebandy:s föreningsprofil och är endast till för IK Zenith Innebandy:s medlemmar. De flesta produkterna i profilen trycks med både IK Zenith Innebandy:s klubbmärke och Klubbhusets logga. Tryckspecifikation anges på respektive artikel, samt visas på produktbilderna.Observera att samtliga namntryck på IK Zenith Innebandy:s plagg ska tryckas med förnamn + första bokstaven i efternamnet, exempelvis: Linus APRISERPriserna på produkterna i föreningsprofilen är fasta, redan rabatterade, föreningspriser, och kan ej kombineras med andra erbjudanden eller rabatter.(Observera att vissa plagg och produkter har pristillägg för val av SR-storlekar. Rätt pris visas på artikeln beroende på vilka storlekar du väljer, samt anges i kassan när du lagt produkten i varukorgen)STORLEKSGUIDEFör storleksguide gällande Unihoc-produkter: klicka på följande länk: UNIHOC STORLEKSGUIDEÖvriga artiklar i föreningsprofilen saknar tyvärr en storleksguide.Är du fortsatt osäker kring storlek, kontakta föreningens kansli för att se om det finns provstege tillgängligt att testa.LEVERANSTID / LAGERSTATUSLeveranstid varierar, beroende på om produkten är en lagervara eller beställningsvara. Var uppmärksam på lagerstatus på respektive produkt när du lägger dem i varukorgen. Beställningsvaror dröjer vanligtvis mellan 4-7 arbetsdagar innan vi får in dem i lager.Produkter med tryck på tar vanligtvis 1-3 dagar innan vi kan leverera, räknat från datumet då alla varor på din order finns i lager.Observera att lagerstatus som visas på hemsidan endast gäller för vårt webblager. Kontakta din lokala butik om du vill veta lagerstatus i butiken, eller önskar lägga undan produkter.ÅNGERRÄTTObservera att produkter med tryck ej omfattas av ånger- och bytesrätten. (Innefattar både klubblogga, namn, siffra m.m.)Var därför noga med att välja rätt storlek på plagg med tryck. Kontrollera din orderbekräftelse som du får via mail efter du lagt ordern. KONTAKTVid frågor kring IK Zenith Innebandy:s profil, eller förfrågan kring lagbeställning, vänligen kontakta ansvarig säljare för IK Zenith Innebandy:Erik Nordqvist, erik.nordqvist@klubbhuset.comVid frågor gällande din webborder kontaktar du vår kundtjänst: order@klubbhuset.com